Skuteczne środki na potencjęStworzonych przez efekty, które trwają, że zwiększają rozmiar penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, zajęciach i stylach chirurgicznych.

Doniesienia o artykułach a technologiach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, szkoleń oraz środków trwają, że zwiększają długość i wielkość swojego członka.

Jednakże niewiele naukowego ułatwienia dla metod nieoperacyjnych zwiększa penis. A żadna renomowana organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze powodów czysto kosmetycznych.

Część z jasnych procedur jest niepotrzebna, a niektóre mogą zepsuć penisa. Pomyśl dwa razy, zanim zaczniesz drinka spośród nich.

Obawy, że twój penis jest zapotrzebowanie niewielki lub istnieje rynek krótki, aby spełnić partnera podczas seksu jest średni. Ale badania pokazały, iż grupa klientów, którzy wskazują, iż ich interesy są za niewielkie, mają zazwyczaj wielkości penisy.

Podobnie, badania pokazują, iż sporo klientów ma przesadne marzenie o tym, co decyduje "naturalny" rozmiar penisa.

Długość penisa bez postawienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest wyprostowany. Jeśli interes jest prawie 13 cm (5 cali) lub dalszy podczas erekcji, więc przedstawia normalny rozmiar.

Próbki widzi się za złe jedynie wówczas, jak podczas erekcji zakłada się mniej niż 3 cale (około 7,5 cm), lub stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy byliśmy wierzyć, że twój przyjaciel pyta o głębokość penisa. Gdyby pragniesz, porozmawiaj ze znanym mężem.

Pamiętaj, że zrozumienie Twoich potrzeb oraz wyobrażeń partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie praktykuj w ruch

Firmy oferują dużo rodzajów zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu oraz gęsto chwalą je z bardzo wyglądającymi reklamami, które skupiają potwierdzenia pochodzące z "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że przekonania o zaufaniu i efektywności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy polegają na myślach, skośnych danych a wątpliwych zdjęciach przed natomiast po. Suplementy diety nie wymagają zatwierdzenia przez Food and Drug Administration, a producenci nie muszą udowadniać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest pusta, a niektóre mogą budzić nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto niektóre z najbardziej przystępnych produktów oraz metod:

Pigułki i płyny. Zazwyczaj zamykają one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci wymagają się powiększenia penisa. Żaden z ostatnich towarów nie został udowodniony, a niektóre potrafią żyć przeciwne.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają krew do prącia, co wywołuje, że ​​pęcznieją, sezonami są one przyjmowane w działaniu zaburzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi odbyć, że członek będzie wyglądać na intensywniejsze. Tylko za pomocą zbyt często lub za długo może zniszczyć tkanki elastyczne w prąciu, co rozmawia do mniej erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, zadania te korzystają ruch fizyczny, aby wyprowadzić krew z głębie do jednostki penisa.

Chociaż ta technologia wypełnia się wygodniejsza niż nowe metody, nie ma ścisłego dowodu, że działa, zaś może odprowadzać do powstania blizn, płaczu i zniszczenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie polega na postawieniu noszy lub zorganizowania przedłużającego - nazywanego także urządzeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Niemało małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do mało 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) spośród tymi udogodnieniami.

Korzystne są większe, bardziej ciężkie badania w finale zapewnienia bezpieczeństwa oraz efektywności.


Copyright © 2017 Metodyprzedluzaniastosunku.net.pl