Na potencję bez receptyNie, nie ma. I przynajmniej pewni z was mają, iż obecne jest powszechna wiedza, możesz się upewnić, że naturalnie nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na efektach powiększających penisa, mając odwagę, że właśnie działają. Są a dwa naukowo badane, nie cudowne metody tak działają.

Przyjrzyjmy się niektórym z dużo prostych form "cud":

Te tabletki i zioła, jakie pojawiają się w Skrzynce odbiorczej? Skąd przechodzi dowodów naukowych sugerujących, że wspierają w powiększaniu penisa.

Urządzenia do czyszczenia? Może zabawa, wszak nie dają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia wydłużające penię? Ponownie: nie tworzy prawdziwych znaków.

Chirurgia? Wtedy z gwarancją nie jest "idealną metodą" oraz nie jest powszechnie wykorzystywane, z elementem mniej znanych okoliczności mikropenis. Chirurgia świadczy ze sobą ryzyko, w aktualnym zagrożenie rozwoju tkanki bliznowatej, co widać prowadzić do trudnych erekcji i / lub zmniejszenia penisa.

Co więc działa?

W dwóch niezależnych badaniach potwierdzono, że zwykłe 6-godzinne użycie narzędzia Andropenis i systematyczne stosowanie przedłużacza penisa Golden Erect może przyczyniać niewielki wzrost długości, natomiast potrafi nawet obwód, w zależności z ostatniego, jak często posiada się z narzędzi. Są owo dalekie od "cudownych metod", ponieważ wspominamy o sukcesach centymetra lub dwóch. Również te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, skoro jestem w rodzimym przedsiębiorstwie Andropenis), i kiedy są one zmagazynowane, nadal powinien mieć spożywa na własnych narządach płciowych przez las godzin każdego dnia w układu kilku miesięcy, aby określić pewne różnica.

Więc czemu tak dużo inteligentnych ludzi robić pieniądze na narzędzia, jakie są ogólnie znane nie działa? Po wstępne dużo firm źle prezentuje średnią wielkość penisa. Jeden pracownik, który zapytał mnie o skuteczność poszczególnego produktu, skierował mnie do karty internetowej firmy, która trwała, że ​​mały prącie wynosił 7 cali (!), A nawet gorsze - firma zapewniała, iż ​​w chwili mienia kopii dodatkowej produktu Przez doświadczenia w Kinsey Institute (gdzie pracuję). Żadne spośród nich nie jest regułą. Przy okazji, przy niewielkiej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w zależności z badania.

W obrębie wiemy, że powierzchnię penisa jest znacząco mniej istotna dla satysfakcji seksualnej partnerów niż intymność, związek, sprawność seksualna i powszechna uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet gdy para nie uprawia seksu). Nie pracuje o to, że poziom penisa istnieje wolny znaczenia - stanowi wtedy wysoce niż grupa ludzi jest ulubiona (wielkość penisa wychodzi w granicę normalnej dystrybucji), a to inne wymiary materii płciowej są dłuższe niż zarabianie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i kolega Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy także a, że czuje się dobrze: przewodnik osoby do seksualnego pociech oraz nagrodzie - przyjmie na Twoje pytania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tutaj, by stwierdzić pełne a wspomnieć więcej) oraz oddać solidną naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy i a, że czuje się dobrze: przewodnik pani do seksualnego zadowolenia oraz nagród, jest współautorem Centrum promocji zdrowia fizycznego w grupie zdrowia publicznego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie jest Naukowcem Naukowym. Jest rzadko nauczycielem ds. Zdrowia seksualnego w Zakładzie Badań Seksualnych, Twarzy i Porodu w Kinsey, gdzie robi (i stosuje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i dopasowuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z terenu zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia publicznego (również z IU) i stopień licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Ponadto ma certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.


Copyright © 2017 Metodyprzedluzaniastosunku.net.pl